12.2. Suunnistavan Uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Taas testijuoksua ... pienten alkuhankaluukisen jälkeen saatiin sähköä ja hommat pelittämään :)
Keli nollassa ja rata luminen, mutta suht pitävä.
Nro Nimi Seura 3km Sija 3km 6km Sija 6km 9km Sija 9km 12km Sija 12km
1645 Patana Mikko Hiidenkiertäjät 00:10:03 2 00:20:19 3 00:30:58 2 00:41:33 1
1679 Parjanne Antti Lynx 00:10:34 9 00:21:18 9 00:32:13 3 00:42:49 2
117 Suominen Miika Rajamän Rykmentti 00:10:42 12 00:21:27 11 00:32:21 4 00:43:05 3
16 Liukkonen Matti Rajamäen Rykmentti 00:10:55 13 00:22:09 12 00:33:12 6 00:43:50 4
1715 Saramäki Niklas Lynx 00:10:55 14 00:22:09 13 00:33:12 7 00:44:00 5
1756 Niskanen Mikko Helsingin Suunnistajat 00:12:51 40 00:25:41 29 00:38:56 9 00:51:49 6
167 Boström Mårten Lynx 00:10:00 1 00:20:03 1 00:29:53 1
110 Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 00:10:24 8 00:21:18 8 00:32:29 5
1603 Luoma Ville Hiidenkiertäjät 00:11:23 17 00:23:18 16 00:35:40 8
1605 Nurmela Sari Vehkalehden Veikot 00:12:46 37 00:26:07 34 00:39:18 10
104 Raitanen Topi Tuusulan Voima-Veikot 00:10:18 5 00:20:14 2
21 Saleva Eero Tuusulan Voima-Veikot 00:10:23 6 00:20:27 4
1758 Hall Andreas IF Femman 00:10:08 4 00:20:34 5
1656 Sund Otto IF Femman 00:10:03 3 00:20:47 6
112 Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat 00:10:23 7 00:21:13 7
1947 Kangas Veli Helsingin Suunnistajat 00:10:41 11 00:21:27 10
1945 Roininen Lauri Helsingin Suunnistajat 00:11:10 15 00:22:27 14
1700 Heikkilä Tero Paimion Rasti 00:11:13 16 00:22:47 15
1655 Pesola Oskari Helsingin Suunnistajat 00:11:43 20 00:23:30 17
1635 Papinsaari Heini Kangasala SK 00:11:45 21 00:23:54 18
2303 Tupitsa Juuso Hesingin Suunnistajat 00:12:10 25 00:24:06 19
2068 Palmen Henrik Espoon Suunta 00:12:06 24 00:24:24 20
1630 Leijola Laura Hiidenkiertäjät 00:12:16 27 00:24:27 21
1549 Niemi Kasperi Helsingin Suunnistajat 00:12:33 31 00:24:48 22
1590 Lammi Pekka Helsingin Suunnistajat 00:12:15 26 00:25:06 23
2072 Salmi Antti Helsingin Suunnistajat 00:12:23 30 00:25:06 24
1580 Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat 00:12:23 29 00:25:10 25
1530 Otsamo Veeti Helsingin Suunnistajat 00:12:54 43 00:25:14 26
1546 Niemi Topias Helsingin Suunnistajat 00:12:55 45 00:25:35 27
1596 Karvonen Sara Lynx 00:12:48 38 00:25:37 28
1513 Uotila Erika Koovee 00:12:44 34 00:25:43 30
1690 Tala Henrik Helsingin Suunnistajat 00:12:43 33 00:25:53 31
1505 Mustonen Ari Helsingin Suunnistajat 00:12:45 36 00:25:58 32
1952 Lahtinen Atte Helsingin Suunnistajat 00:12:53 42 00:26:05 33
1639 Boström Matlena Rajamäen Rykmentti 00:12:50 39 00:26:07 35
1731 Tervo Antti - 00:12:53 41 00:26:17 36
1566 Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat 00:13:09 47 00:26:17 37
1570 Heinonen Paavo Helsingin Suunnistajat 00:13:10 49 00:26:18 38
1680 Karttunen Markku Kevytrakennemiehet 00:13:12 50 00:26:27 39
2188 Westerlund Iina OK 77 00:13:09 48 00:26:38 40
2130 Hakala Emma OK77 00:12:54 44 00:26:42 41
2190 Lindholm Vivian OK77 00:13:33 51 00:27:19 42
1961 Heikkilä Tuuli Lynx 00:13:48 55 00:28:36 43
1589 Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 00:14:07 58 00:28:45 44
2075 Ursin Antti Lynx 00:14:16 62 00:29:50 45
28 Raasakka Maija Espoon Suunta 00:15:39 67 00:31:04 46
1579 Välikorpi Jari Rasti-Kurikka 00:10:41 10
1647 Paulin Jenny Hiidenkiertäjät 00:11:30 18
2301 Munck Sakari Espoon Suunta 00:11:37 19
2060 Palmen Alvar Espoon Suunta 00:11:46 22
1722 Mattila Aleksi Lynx 00:12:04 23
2015 Kivinen Vinsci Hyvinkään Rasti 00:12:20 28
1956 Kivilaakso Anni Lynx 00:12:39 32
1930 Tala Miika Helsingin Suunnistajat 00:12:44 35
1622 Timperi Riikka Vehkalahden Veikot 00:13:01 46
1653 Sane Kari Helsingin Suunnistajat 00:13:38 52
2320 Mäkelä Anni Angelniemen Ankkuri 00:13:42 53
2049 Norrbacka Sanni Hyvinkään Rasti 00:13:45 54
1929 Westerholm Oskari Otaniemen Jyllääjät 00:14:04 56
1987 Hölttä Santeri Hyvinkään Rasti 00:14:05 57
2054 Kaukonen Ella Espoon Suunta 00:14:08 59
2322 Mustonen Oona Helsingin Suunnistajat 00:14:11 60
2103 Rautio Mikael Espoon Suunta 00:14:15 61
103 Tala Emilia Helsingin Suunnistajat 00:14:38 63
120 Tala Juulia Helsingin Suunnistajat 00:14:38 64
1978 Ojanen Joonas Hyvinkään Rasti 00:15:04 65
2058 Mahlamäki Ella Espoon Suunta 00:15:19 66
1992 Ylönen Arttu Hyvinkään Rasti 00:16:12 68
2052 Friman Ronja Hyvinkään Rasti 00:16:12 69
1953 Heinaro Ellen Helsingin Suunnistajat 00:16:25 70
1943 Salonen Elli Helsingin Suunnistajat 00:16:30 71
169 Latva-Käyrä Santeri Hyvinkään Rasti 00:17:46 72
2079 Roininen Essi Helsingin Suunnistajat Kesk