13.1. Suunnistavan uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
+1/0 astetta, luminen, mutta suhteellisen pitävä alusta. Mukana 82 testijuoksijaa.
No Nimi Seura 3 km 3km sija 6 km 6km sija 9 km 9km sija 12 km 12km sija
449 Mähönen Timo Helsingin suunnistajat 11:09 12 22:20 8 33:29 3 44:24 1
529 Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 10:48 6 21:45 4 32:52 2 44:29 2
442 Saramäki Niklas Lynx 11:07 8 22:21 9 33:30 4 44:35 3
568 Leskinen Aleksi Lynx 11:10 14 22:23 11 33:33 5 44:39 4
309 Vilska Kimmo Rajamäen Rykmentti 12:00 29 23:59 23 35:55 11 47:43 5
413 Ojapalo Joona Rajamäen Rykmentti 11:10 15 22:51 14 35:04 7 47:58 6
559 Scalet Tommaso Helsingin suunnistajat 10:42 4 21:45 5 32:37 1
440 Ernamo Jussi Helsingin Suunnistajat 12:00 28 23:57 22 34:56 6
569 Luoma Ville Hiidenkiertäjät 11:42 20 23:41 19 35:32 8
427 Larmala Niko Espoon Suunta 11:41 19 23:40 18 35:36 9
551 Launiainen Samuli 11:39 18 23:40 17 35:45 10
552 Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 11:59 27 24:12 25 36:19 12
562 Rantala Kalle Helsingin suunnistajat 12:00 29 24:13 26 36:33 13
567 Nurmela Sari Vehkalahden Veikot 12:18 37 24:59 32 37:50 14
435 Hakala Emma OK77 12:25 40 25:42 39 38:56 15
563 Leskinen Antti-Pekka Lynx 10:17 1 20:44 1
554 Salervo Mikko OK77 10:28 2 21:04 2
531 Vainio Antti MS Parma 10:29 3 21:16 3
530 Seppänen Jukka-Pekka Hiisi 10:45 5 22:07 6
429 Niemi Kasperi Helsingin Suunnistajat 11:08 11 22:18 7
428 Niemi Topias Helsingin Suunnistajat 11:08 10 22:22 10
532 Vainio Eero-Matti MS Parma 11:08 9 22:33 12
420 Maajärvi Matti Lappeen Riento 11:13 16 22:34 13
528 Asklöf Henri Lynx 11:09 12 22:56 15
547 Salonen Mikko Helsingin Suunnistajat 11:19 17 23:17 16
423 Björkstrand Julia Femman 11:57 25 23:45 20
560 Karvonen Sara Lynx 11:53 23 23:51 21
450 Heikkinen Jarmo Helsingin Suunnistajat 11:51 22 24:06 24
424 Markkila Eero Rasti-Kurikka 12:06 33 24:31 27
525 Tiljander Ville Hyvinkään Rasti 12:10 34 24:35 28
553 Visuri Ilari OK77 12:04 32 24:48 29
436 Ilmoni Rafaela OK77 12:18 38 24:49 30
570 Laakso Antti Helsingin Suunnistajat 11:55 24 24:58 31
418 Tala Miika Helsingin Suunnistajat 12:10 35 25:00 33
417 Malmberg Henri Helsingin Suunnistajat 12:17 36 25:06 34
555 Kivilaakso Anni Espoon Suunta 12:39 44 25:12 35
538 Rauhala Juha Espoon Suunta 12:24 39 25:23 36
419 Pensas-Maajärvi Johanna Lappeen Riento 12:37 42 25:27 37
556 Aaltonen Lassi Helsingin Suunnistajat 12:38 43 25:39 38
434 Suhonen Anniina Helsingin Suunnistajat 12:41 46 25:47 40
526 Heikkilä Venla Helsingin Suunnistajat 12:41 45 25:47 41
561 Vehmas Miika Espoon Suunta 12:57 48 26:21 42
558 Kauppinen Tuomo Hyvinkään Rasti 12:52 47 26:27 43
425 Kiiski Johanna Helsingin Suunnistajat 13:14 54 26:41 44
437 Westerlund Iina OK 77 13:06 50 26:48 45
533 Tervakangas Mikko Espoon Suunta 13:43 62 27:08 46
430 Lindholm Vivian OK77 13:39 60 27:58 47
542 Kiviniitty Jyrki Helsingin Suunnistajat 14:01 66 28:39 48
438 Stålberg Emilia Espoon Suunta 14:57 72 29:00 49
543 Viinikainen Vilppu Espoon Suunta 14:15 68 29:26 50
535 Viinikainen Mikko Espoon Suunta 14:28 70 29:40 51
414 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 14:04 67 29:52 52
539 Grahn Elina OK77 15:28 75 31:30 53
448 Hilden Tiina Järvenpään Palo 16:33 77 33:51 54
443 Sojakka Markus Helsingin Suunnistajat 16:40 79 34:20 55
548 Salonen Matias Helsingin Suunnistajat 11:05 7
566 Kulagin Artur Helsingin Suunnistajat 11:43 21
446 Heinaro Lauri Espoon Suunta 11:57 26
415 Louhi Johannes Helsingin Suunnistajat 12:01 31
545 Latva-Kiskola Piia Rasti-Kurikka 12:31 41
572 Vanhalakka Katja Kuovolan Suunnistajat 13:04 49
444 Hamppu Anton Helsingin suunnistajat 13:10 51
541 Tala Emilia Helsingin Suunnistajat 13:13 52
537 Haapala Ida Rajamäen Rykmentti 13:14 53
422 Laaksonen Emil Espoon Suunta 13:21 55
549 Puupponen Lauri Espoon Suunta 13:29 56
564 Pernu Saara Espoon Suunta 13:29 56
412 Stålberg Elisa Espoon Suunta 13:30 58
540 Tala Juulia Helsingin Suunnistajat 13:39 59
431 Kosunen Tomi Helsingin Suunnistajat 13:42 61
416 Sorsa Antti Espoon Suunta 13:46 63
432 Nietula Minja Helsingin Suunnistajat 13:57 64
536 Heinaro Ellen Helsingin Suunnistajat 13:58 65
557 Shemekka Taina HPV 14:25 69
445 Heinaro Mervi Espoon Suunta 14:48 71
550 Mähönen Ramona Helsingin Suunnistajat 15:00 73
433 Kosunen Armi Helsingin Suunnistajat 15:24 74
426 Soikkeli Sofia Espoon Suunta 16:14 76
527 Asklöf Aino Lynx 16:37 78
546 Rantamäki Karin Helsingin suunnistajat 16:46 80
447 Sipilä Tuuli Helsingin Suunnistajat 16:59 81
441 Hietala Joni Espoon Suunta 21:10 82