Huippuliigan finaali ja kansallinen kilpailu Siuntiossa 27.8.2005

D21A

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,0 km
 
1.   Sanna Heinonen Angelniemen Ankkuri    11:25:00   46:43  
2.   Milla Vehkaoja Paimion Rasti    12:09:00   50:41  
3.   Mirka Haataja Espoon Suunta    12:31:00   51:48  
4.   Lena Jauhiainen IF Sibbo-Vargarna    11:51:00   52:42  
5.   Maria Salmi Lappeen Riento    12:49:00   52:50  
6.   Maaret Rantanen Jämsän Retki-Veikot    12:07:00   53:18  
7.   Hanna Heiskanen Pargas IF    12:25:00   54:19  
8.   Johanna Ryynänen Turun Suunnistajat    11:59:00   54:45  
9.   Hanna Kangasaho Espoon Suunta    12:43:00   55:33  
10.   Larissa Erola Helsingin Suunnistajat    11:21:00   56:48  
11.   Laura Häsä Lappeen Riento    12:23:00   57:24  
12.   Anne Kataja Rajamäen Rykmentti    12:05:00   57:54  
13.   Mari Sipilä Kangasala SK    12:33:00   58:42  
14.   Niina Laakso Hämeenlinnan Suunnistajat    11:23:00   58:59  
15.   Pernilla Rantamäki Espoon Suunta    11:03:00   59:03  
16.   Margit Breckle Espoon Suunta    12:01:00   59:40  
17.   Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti    11:35:00   59:45  
18.   Tessa Rautio Raja-Karjalan Suunnist.    11:55:00   1:00:08  
19.   Laura Ryynänen Kangasala SK    11:53:00   1:00:20  
20.   Anne Rauhamäki Raisu Lumous    11:09:00   1:01:03  
21.   Sini Turunen Vehkalahden Veikot    12:27:00   1:04:39  
22.   Kirsi Isoherranen OK77    11:01:00   1:05:16  
23.   Hanna Ruhanen Helsingin Suunnistajat    12:13:00   1:05:24  
24.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    12:41:00   1:06:39  
25.   Anastasia Saranen Pihkaniskat    11:11:00   1:06:45  
26.   Riina Valonen Karkki-Rasti    11:17:00   1:06:52  
27.   Signe Dambe Paimion Rasti    11:05:00   1:07:34  
28.   Terhi Kujala Pohjankyrön Rasti    12:11:00   1:08:39  
29.   Tiina Rautakorpi Espoon Akilles    11:41:00   1:09:15  
30.   Maija Huhtala Rastihaukat    12:19:00   1:09:36  
31.   Åsa Bengtsson Pargas IF    11:37:00   1:11:48  
32.   Riina Kauppi Asikkalan Raikas    11:27:00   1:11:54  
33.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat    12:29:00   1:12:36  
34.   Matilda Laine Delta    12:37:00   1:17:15  
35.   Maija-Leena Väisänen Rajamäen Rykmentti    12:39:00   1:22:11  
36.   Anna Liimatainen Rastihaukat    11:33:00   1:23:04  
37.   Heidi Laine Angelniemen Ankkuri    12:21:00   1:24:17  
38.   Tanja Saukonoja Porvoon Urheilijat    11:39:00   1:26:47  
39.   Anu Kangasaho Delta    12:03:00   1:29:02  
40.   Hanna Sillanpää Hyvinkään Rasti    11:47:00   1:47:47  
41.   Mira Ronkainen Karkki-Rasti    12:15:00   2:16:09  
   Niina Männikkö SK Pohjantähti    11:07:00   ei läht.  
   Astra Francke Rajamäen Rykmentti    11:13:00   ei läht.  
   Mirva Salminen Keravan Urheilijat    11:15:00   hylätty  
   Kati Fränti Kalevan Rasti    11:19:00   ei läht.  
   Saana Orkola Delta    11:29:00   ei läht.  
   Sirpa Jylhä Espoon Suunta    11:31:00   hylätty  
   Salla Lehto Vehkalahden Veikot    11:43:00   ei läht.  
   Salla Lilja Lappeen Riento    11:45:00   keskeytti  
   Johanna Kinnunen Helsingin Suunnistajat    11:49:00   ei läht.  
   Sara Forsström OK Raseborg    11:57:00   ei läht.  
   Riina Rintamäki Pihkaniskat    12:17:00   ei läht.  
   Jaana Rautiainen Suomussalmen Rasti    12:35:00   ei läht.  
   Sanna Malmivirta Vehkalahden Veikot    12:45:00   ei läht.  
   Sanna Lousio Helsingin Suunnistajat    12:47:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English