40. Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2006, Kuhmo

D50B 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,2 km
 
1.   Riitta Väänänen Säyneisen Salpa    12:12:00   40:41  
2.   Tarja Liikanen Etelä-Kymen Suunnistajat    12:20:00   43:11  
3.   Elvira Harkova Inus    12:18:00   48:25  
4.   Irma Kinnula Kuusamon Erä-Veikot    12:14:00   48:57  
5.   Sinikka Tuomaala Kokkolan Suunnistajat    12:04:00   52:42  
6.   Irmeli Valtiala Etelä-Kymen Suunnistajat    11:44:00   53:59  
7.   Maarit Kuuttila Rasti-Jussit    11:52:00   55:08  
8.   Leena Valkeapää RAPSU    12:34:00   55:25  
9.   Maria Sukura Järvenpään Palo    11:20:00   56:31  
10.   Taina Koivisto Tampereen Pyrintö    11:40:00   57:33  
11.   Tuula Kaulio Raja-Karjalan Suunnistajat    11:30:00   1:00:20  
12.   Pirjo Taberman Yläneen Kiri    11:36:00   1:01:19  
13.   Sirpa Kauppila Tampereen Pyrintö    12:16:00   1:01:35  
14.   Leena Rahko SK Pohjantähti    12:02:00   1:02:23  
15.   Eeva-Riitta Niemi Espoon Suunta    12:28:00   1:03:33  
16.   Ritva Kulmala Kodisjoen Kaiku    11:54:00   1:04:58  
17.   Leena Metsämäki Turun Suunnistajat    12:00:00   1:05:05  
18.   Liisa Rasmus Alavieskan Viri    11:28:00   1:06:12  
19.   Sisko Malkki Savon Suunta    11:48:00   1:06:15  
20.   Paula Hokka Jämsän Retki-Veikot    12:08:00   1:07:10  
21.   Marja Koljonen Luumäen Rasti    11:58:00   1:09:09  
22.   Anna-Maija Laakso Raja-Karjalan Suunnistajat    12:06:00   1:11:58  
23.   Riitta Innilä Espoon Suunta    11:50:00   1:13:38  
24.   Margit Riikonen Perttelin Peikot    12:22:00   1:14:11  
25.   Hilkka Bomb-Nurmi Lappeen Riento    11:38:00   1:14:35  
26.   Seija Litja Rasti-Vihti    11:46:00   1:17:00  
27.   Monica Eriksson-Kronberg IF Femman    11:34:00   1:17:50  
28.   Paula Saari Lapuan Virkiä    11:26:00   1:17:53  
29.   Anna-Maija Anttonen Kajaanin Suunnistajat    12:10:00   1:24:13  
30.   Merja Loikkanen Savon Suunta    12:24:00   1:24:29  
31.   Sirkka Virkkula Nivalan Urheilijat    11:42:00   1:24:51  
   Airi Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    11:24:00   keskeytti  
   Marja Karhunen Kuopion Suunnistajat    12:26:00   keskeytti  
   Raija Lietzen Pargas IF    12:30:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English