SM-erikoispitkä, 20.5.2006

D21

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,0 km
Väliaika
9,5 km
Väliaika
13,4 km
Väliaika
Maali
15,0 km
 
1.   Minna Kauppi Asikkalan Raikas    12:00:00   47:04 (1)  1:04:01 (1)  1:29:29 (1)  1:40:29 (1)  1:41:23  
2.   Heli Jukkola Rastikarhut    12:00:00   49:17 (2)  1:06:54 (2)  1:33:31 (2)  1:44:41 (2)  1:45:43  
3.   Mari Sane Helsingin Suunnistajat    12:04:08   49:29 (3)  1:08:35 (3)  1:37:36 (3)  1:49:00 (3)  1:49:51  
4.   Bodil Holmström Turun Suunnistajat    12:04:14   51:20 (6)  1:10:35 (4)  1:38:09 (4)  1:49:07 (4)  1:49:57  
5.   Riina Kuuselo Tampereen Pyrintö    12:00:00               1:50:02  
6.   Mirkka Salmelin Paimion Rasti    12:04:21   51:44 (10)  1:10:45 (9)  1:38:13 (5)  1:49:12 (5)  1:50:04  
7.   Silja Tarvonen Kangasniemen Kalske    12:04:34   51:33 (7)  1:10:40 (6)  1:38:15 (6)  1:49:21 (6)  1:50:17  
8.   Anu Kopra Rastikarhut    12:01:00   51:18 (5)  1:10:44 (8)  1:38:16 (7)  1:50:03 (7)  1:51:02  
9.   Sirkka-Liisa Huusari Asikkalan Raikas    12:01:28   52:02 (14)  1:10:57 (12)  1:38:22 (8)  1:50:27 (8)  1:51:30  
10.   Johanna Pietilä Turun Suunnistajat    12:03:05   51:55 (12)  1:10:56 (11)  1:39:43 (11)  1:52:12 (9)  1:53:07  
11.   Kirsi Vanhalakka Asikkalan Raikas    12:07:29   51:42 (9)  1:10:51 (10)  1:39:34 (9)  1:52:14 (10)  1:53:12  
12.   Tiina Kivimäki Helsingin Suunnistajat    12:03:39   51:55 (12)  1:10:42 (7)  1:39:41 (10)  1:52:43 (11)  1:53:41  
13.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti    12:08:08   51:47 (11)  1:11:08 (15)  1:39:55 (12)  1:52:49 (12)  1:53:51  
14.   Paula Haapakoski Koo-Vee    12:04:07   51:17 (4)  1:10:38 (5)  1:40:44 (13)  1:53:04 (13)  1:54:09  
15.   Yvonne Gunell Pargas IF    12:14:11   55:43 (17)  1:13:54 (17)  1:43:10 (17)  1:54:35 (14)  1:55:34  
16.   Laura Hokka Jämsän Retki-Veikot    12:05:42   52:05 (15)  1:11:01 (13)  1:41:59 (15)  1:54:40 (15)  1:55:44  
17.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat    12:10:35   51:41 (8)  1:11:05 (14)  1:41:01 (14)  1:55:08 (16)  1:56:18  
18.   Johanna Honkanen Espoon Suunta    12:08:56   52:14 (16)  1:11:16 (16)  1:42:00 (16)  1:57:42 (17)  1:58:58  
19.   Olga Novikova IF Femman    12:19:10   57:16 (19)  1:17:01 (19)  1:46:44 (20)  1:59:35 (18)  2:00:33  
20.   Pinja Satri Koo-Vee    12:19:28   57:12 (18)  1:17:00 (18)  1:46:41 (19)  1:59:52 (19)  2:00:51  
21.   Ekaterina Kononova Lappeen Riento    12:10:55   57:23 (20)  1:17:04 (20)  1:46:38 (18)  1:59:58 (20)  2:00:57  
22.   Susanna Tervo Rajamäen Rykmentti    12:14:10   58:24 (22)  1:19:08 (22)  1:49:53 (22)  2:03:15 (21)  2:04:12  
23.   Sanna Heinonen Angelniemen Ankkuri    12:14:18   58:20 (21)  1:19:05 (21)  1:49:55 (23)  2:03:18 (22)  2:04:20  
24.   Mia Karvanen Lappeen Riento    12:18:48   58:35 (23)  1:19:13 (23)  1:49:51 (21)  2:03:27 (23)  2:04:31  
25.   Kirsi Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37    12:27:27   1:00:53 (25)  1:22:41 (25)  1:54:09 (24)  2:07:48 (24)  2:08:50  
26.   Essi Kangasaho Delta    12:28:19   1:02:18 (26)  1:25:33 (26)  1:57:24 (26)  2:08:48 (25)  2:09:42  
27.   Katri Kerkola Paimion Rasti    12:29:15   1:00:45 (24)  1:22:00 (24)  1:56:21 (25)  2:09:30 (26)  2:10:38  
28.   Marika Piironen Kalevan Rasti    12:26:52   1:04:17 (29)  1:26:00 (27)  1:58:38 (27)  2:11:33 (27)  2:12:35  
29.   Sanna Malmivirta Vehkalahden Veikot    12:25:04   1:04:02 (28)  1:26:02 (28)  1:59:14 (28)  2:13:52 (28)  2:15:06  
30.   Anne-Mari Mannila Lynx    12:27:37   1:03:47 (27)  1:27:56 (29)  2:02:22 (29)  2:16:24 (29)  2:17:39  
31.   Riina Kauppi Asikkalan Raikas    12:33:43   1:05:14 (31)  1:30:19 (31)  2:04:14 (30)  2:18:14 (30)  2:19:26  
32.   Linda Sundqvist OK Botnia    12:34:22   1:04:50 (30)     2:04:47 (31)  2:19:05 (31)  2:20:05  
33.   Kristyna Kovarova Kuopion Suunnistajat    12:40:30   1:10:00 (38)  1:32:36 (37)  2:08:42 (38)  2:20:50 (32)  2:21:53  
34.   Saija Jokinen Espoon Suunta    12:40:41   1:11:21 (39)  1:34:04 (38)  2:08:04 (33)  2:21:00 (33)  2:22:04  
35.   Natalia Pikova Lahden Taimi    12:40:47   1:06:53 (33)  1:30:32 (32)  2:07:46 (32)  2:21:15 (34)  2:22:10  
36.   Kirsi Saarinen Koo-Vee    12:32:16   1:07:19 (35)  1:30:55 (33)  2:08:06 (34)  2:21:19 (35)  2:22:18  
37.   Tuuli Paunonen Koo-Vee    12:32:44   1:07:15 (34)  1:30:57 (34)  2:08:07 (35)  2:21:44 (36)  2:22:46  
38.   Sanna Andelin Lahden Taimi    12:32:54   1:07:21 (36)  1:31:00 (35)  2:08:12 (37)  2:21:47 (37)  2:22:56  
39.   Terhi Hämäläinen Jämsän Retki-Veikot    12:37:35   1:11:24 (40)  1:34:10 (39)  2:08:10 (36)  2:22:02 (38)  2:23:18  
40.   Anni Heikkonen Espoon Suunta    12:42:44   1:16:37 (46)  1:36:54 (40)  2:09:26 (39)  2:22:56 (39)  2:24:07  
41.   Mirva Salminen Keravan Urheilijat    12:46:13   1:05:30 (32)  1:30:10 (30)  2:11:06 (41)  2:26:41 (40)  2:27:36  
42.   Pernilla Tunis IF Femman    12:42:12   1:07:43 (37)  1:32:28 (36)  2:11:03 (40)  2:26:45 (41)  2:27:55  
43.   Anne Rauhamäki Raisu Lumous    12:44:55   1:13:01 (43)  1:37:45 (41)  2:13:57 (42)  2:29:33 (42)  2:30:38  
44.   Elina Laine Suunta-Sepot    12:52:30   1:11:58 (41)  1:42:24 (44)  2:21:45 (44)  2:37:18 (43)  2:38:13  
45.   Sanna Laaksonen MS Parma    12:48:34   1:12:11 (42)  1:37:59 (42)  2:21:46 (45)  2:37:27 (44)  2:38:36  
46.   Maria Salmi Lappeen Riento    12:57:30   1:15:28 (44)  1:39:43 (43)  2:21:14 (43)  2:37:44 (45)  2:38:53  
47.   Ida Stenlund IF Brahe    12:59:11   1:23:22 (50)  1:47:27 (49)  2:25:08 (46)  2:39:29 (46)  2:40:34  
48.   Erika Uotila Suunta-Sepot    13:00:27   1:17:18 (47)  1:46:39 (48)  2:26:24 (48)  2:40:44 (47)  2:41:50  
49.   Anne Kataja Rajamäen Rykmentti    13:01:26   1:18:59 (48)  1:45:21 (46)  2:25:45 (47)  2:41:41 (48)  2:42:49  
50.   Kaisa Lehtikangas Vehkalahden Veikot    13:04:07   1:15:54 (45)  1:44:17 (45)  2:28:49 (49)  2:48:27 (49)  2:49:50  
51.   Eevamari Oksanen Hankasalmen Hanka    13:07:00   1:19:15 (49)  1:46:37 (47)  2:35:32 (50)  2:51:47 (50)  2:52:43  
52.   Leena Rauhamäki Hauhon Sisu    13:17:43   1:32:39 (52)  1:58:21 (50)  2:43:36 (51)  3:01:55 (51)  3:03:26  
53.   Inka-Eriikka Pyy Angelniemen Ankkuri    13:37:54   1:30:46 (51)  2:06:20 (51)  3:03:33 (52)  3:26:25 (52)  3:27:56  
54.   Suvi Pelkonen Vehkalahden Veikot    13:51:11   1:34:27 (53)  2:13:43 (52)  3:10:21 (53)  3:31:11 (53)  3:32:34  
55.   Elina Varinen IF Brahe    13:54:46   1:47:03 (54)  2:20:57 (53)  3:18:09 (54)  3:39:01 (54)  3:40:29  
   Maria Pietilä Tampereen Pyrintö    11:45:00               ei läht.  
   Reetta Lakanen Vehkalahden Veikot    11:45:00               keskeytti  
   Maria Rantala Angelniemen Ankkuri    11:45:00               ei läht.  
   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot    11:45:00               ei läht.  
   Sara Forsström OK Raseborg    11:45:00               ei läht.  
   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat    11:45:00               ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English