SM-erikoispitkä, 20.5.2006

H20

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,3 km
Väliaika
13,7 km
Maali
18,1 km
 
1.   Aki Kauppinen Espoon Suunta    12:00:00   53:27 (21)  1:38:00 (8)  2:07:31  
2.   Jaakko Tervo SK Pohjantähti    12:00:00   51:34 (2)  1:37:55 (5)  2:07:33  
3.   Lasse Suonpää MS Parma    12:00:01   51:37 (4)  1:37:57 (6)  2:07:34  
4.   Aapo Summanen Rajamäen Rykmentti    12:00:10   51:26 (1)  1:38:09 (12)  2:07:43  
5.   Jens Jern IF Femman    12:00:11   51:35 (3)  1:37:58 (7)  2:07:44  
6.   Markus Ylijoki Rasti-Lukko    12:00:28   51:52 (9)  1:38:08 (11)  2:08:01  
7.   Oskari Liukkonen Delta    12:00:00   51:54 (10)  1:37:45 (2)  2:08:11  
8.   Peter Trompari Pohjankyrön Rasti    12:00:41   51:57 (12)  1:38:11 (13)  2:08:14  
9.   Henrik Väisänen Navi    12:00:47   53:34 (22)  1:37:50 (3)  2:08:18  
10.   Janne Heikka Delta    12:00:55   53:25 (20)  1:37:52 (4)  2:08:26  
11.   Jere Pajunen Navi    12:00:25   51:56 (11)  1:37:43 (1)  2:08:36  
12.   Mikko Uitto Lapuan Virkiä    12:00:37   52:00 (14)  1:38:21 (16)  2:08:48  
13.   Touko Erämaja Angelniemen Ankkuri    12:00:46   51:40 (5)  1:38:07 (10)  2:08:57  
14.   Timo Mähönen Kalevan Rasti    12:01:04   52:03 (16)     2:09:15  
15.   Niklas Saramäki Lynx    12:01:07   52:19 (18)  1:38:12 (14)  2:09:18  
16.   Jaakko Sorvisto Lapuan Virkiä    12:03:39   52:01 (15)  1:38:05 (9)  2:11:50  
17.   Aleksi Lahti Valkeakosken Haka    12:07:21   51:49 (7)  1:38:17 (15)  2:14:54  
18.   Tuomo Laine Delta    12:07:22   51:51 (8)  1:40:40 (18)  2:14:55  
19.   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi    12:07:24   58:58 (32)  1:45:40 (25)  2:14:57  
20.   Ville Keskisaari Lapuan Virkiä    12:07:38   53:46 (24)  1:42:12 (21)  2:15:09  
21.   Petri Annila Koo-Vee    12:07:53   51:45 (6)  1:40:48 (19)  2:16:04  
22.   Pekka Hyvönen Turun Suunnistajat    12:09:18   54:35 (25)  1:43:30 (24)  2:16:49  
23.   Pyry Niemi Rajamäen Rykmentti    12:09:28   58:20 (30)  1:45:55 (26)  2:16:59  
24.   Lauri Kleemola Lynx    12:09:58   52:22 (19)  1:40:27 (17)  2:17:31  
25.   Juha Mikkolainen Valkeakosken Haka    12:10:08   53:38 (23)  1:42:15 (22)  2:17:39  
26.   Robin Fröberg Pargas IF    12:09:29   52:07 (17)  1:41:02 (20)  2:17:40  
27.   Juho Saarikko Tampereen Pyrintö    12:21:04   57:39 (28)  1:47:56 (28)  2:28:35  
28.   Paavo Väätäinen Ähtärin Urheilijat    12:21:33   58:48 (31)  1:53:09 (30)  2:29:04  
29.   Arttu Pulli Kokkolan Suunnistajat    12:21:37   54:49 (26)  1:47:32 (27)  2:29:10  
30.   Janne Harju SK Pohjantähti    12:21:41      1:49:33 (29)  2:29:14  
31.   Kalle Rantala Jämsän Retki-Veikot    12:21:14   1:02:45 (35)  1:55:07 (31)  2:29:25  
32.   Jukka Ekonoja Pellon Ponsi    12:27:54   51:58 (13)  1:42:27 (23)  2:35:27  
33.   Juho Uotila Hiisirasti    12:28:18   57:35 (27)  1:56:52 (32)  2:35:49  
34.   Mikko Tani Sippurasti    12:42:51   1:08:51 (38)  2:10:25 (36)  2:50:24  
35.   Asko Hämäläinen Rasti-Nokia    12:42:22   1:10:05 (39)  2:12:53 (39)  2:50:33  
36.   Joonas Savola Nivalan Urheilijat    12:46:36   1:14:29 (42)  2:13:56 (41)  2:54:07  
37.   Aki Lahti Itä-Hämeen Rasti    12:46:04   1:10:10 (40)  2:13:01 (40)  2:54:15  
38.   Antti Rusanen Keravan Urheilijat    12:47:15   1:02:35 (33)  1:57:46 (33)  2:55:26  
39.   Jukka-Pekka Pärssinen Kangasala SK    12:48:06   57:50 (29)  2:00:48 (34)  2:55:37  
40.   Matti Yliniemi Nivalan Urheilijat    12:48:20   1:14:33 (43)  2:14:04 (42)  2:55:51  
41.   Kalle Manninen Haukivuoren Kisailijat    12:55:46   1:10:25 (41)  2:11:16 (37)  3:03:57  
42.   Markus Lommi Pihkaniskat    12:56:58   1:07:06 (36)  2:12:23 (38)  3:04:29  
43.   Joona Järvinen Koo-Vee    13:02:21   1:02:41 (34)  2:04:46 (35)  3:09:54  
44.   Sami Hyvönen Kuopion Suunnistajat    13:02:16   1:08:41 (37)  2:16:06 (43)  3:10:27  
45.   Ville Luoma Delta    13:13:20   1:15:16 (45)  2:31:58 (45)  3:20:51  
46.   Joona Hämäläinen Kajaanin Suunnistajat    13:19:19   1:19:14 (46)  2:33:11 (46)  3:27:30  
47.   Lauri Leinonen Kajaanin Suunnistajat    13:21:15   1:15:09 (44)  2:28:02 (44)  3:28:46  
   Simo Turunen Rasti-Pielinen    11:00:00         ei läht.  
   Jaakko Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    11:00:00         keskeytti  
   Timo Nissinen Kuopion Suunnistajat    11:00:00         keskeytti  
   Antti Nurmonen Siilin Rasti    11:00:00         keskeytti  
   Janne Mänkärlä Tuusulan Voima-Veikot    11:00:00         keskeytti  
   Jussi Laurila Jalasjärven Jalas    11:00:00         hylätty  
   Ilkka Juutilainen Keravan Urheilijat    11:00:00         ei läht.  
   Juuso Metsälä Lynx    11:00:00         ei läht.  
   Antti Myllärinen Navi    11:00:00         ei läht.  
   Olli Viljakainen Navi    11:00:00         ei läht.  
   Jaakko Kulmala Saarijärven Pullistus    11:00:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English