FIN5 2008, Saarijärvi, 13.-18.7.2008

H10RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,2 km
 
1.   Lauri Kaitola Rastiketut    11:16:00   8:56  
2.   Aaro Lampinen Keravan Urheilijat    12:06:00   8:57  
3.   Roope Varjus Ulvilan Ura    11:57:00   9:10  
4.   Mitri Tuomala Suunta Jyväskylä    11:21:00   9:19  
5.   Erik Ahola Kangasala SK    11:42:00   9:32  
6.   Niku Rintala Teuvan Rivakka    11:40:00   9:42  
7.   Roope Ruuhiala Hiisirasti    11:45:00   9:50  
8.   Konsta Puranen Koo-Vee    11:24:00   10:17  
9.   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä    12:09:00   10:25  
10.   Jaakko Hyttinen Rasti E4    12:14:00   10:26  
11.   Riku Saksa Teuvan Rivakka    11:25:00   10:29  
12.   Teemu Eerola Tampereen Pyrintö    12:21:00   10:36  
13.   Antti Saarela Keminmaan Urheilijat    12:08:00   10:55  
14.   Eelis Pikkarainen Ikaalisten Nouseva Voima    12:11:00   11:11  
15.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    11:49:00   11:20  
16.   Henry Varis Rasti E4    11:53:00   11:23  
17.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot    12:15:00   11:44  
18.   Kiri Huhtanen Koo-Vee    12:12:00   12:06  
19.   Sami Laurila Rasti-Lukko    11:44:00   12:11  
20.   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat    11:13:00   12:20  
21.   Rasmus Ekström MS Parma    11:55:00   12:22  
22.   Konsta Mäntylä Lynx    11:15:00   12:36  
23.   Pyry Stevander Kuortaneen Kunto    12:13:00   12:37  
24.   Aatu Korja Delta    11:47:00   12:44  
25.   Niila Lepola Lapin Veikot    12:02:00   12:46  
26.   Konstantin Kurilov NorthernWi  RUS  11:29:00   12:49  
27.   Akseli Hietaoja Delta    11:12:00   12:59  
27.   Nikita Goncharov BelieNochi  RUS  11:19:00   12:59  
29.   Otto Latvala Alajärven Ankkurit    11:27:00   13:03  
30.   Joni Mäkelä Alajärven Ankkurit    12:03:00   13:23  
31.   Olli Lepistö Rasti-Jussit    11:54:00   13:25  
32.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    11:51:00   13:27  
33.   Leevi Ilomäki Hiisirasti    11:10:00   13:33  
34.   Mitja Redlin Keravan Urheilijat    11:37:00   13:42  
35.   Pietari Lepola Lapin Veikot    11:26:00   13:49  
36.   Teemu Virtanen Kärkölän Kisa-Veikot    12:00:00   14:05  
37.   Juuso Lyyluoma Teuvan Rivakka    12:22:00   14:46  
38.   Lauri Leppänen Rasti-Jyry    12:05:00   14:49  
39.   Leevi Kulmala Suunta-Sepot    12:24:00   15:27  
40.   Sampo-Tapio Raivio Suunta Jyväskylä    11:41:00   15:45  
41.   Juho Lakanen Perhon Kiri    12:17:00   15:48  
42.   Leonid Zherebin NordWest  RUS  11:31:00   15:53  
43.   Vladislav Shein Sankt-Pete  RUS  11:20:00   16:01  
44.   Valery Kostetskiy NordWest  RUS  12:07:00   16:26  
45.   Andreas Mylläri Närpes OK    11:36:00   16:42  
46.   Joni Satama Kankaanpään Suunnistajat    11:58:00   17:55  
47.   Kalle Keskitalo Pohjankyrön Rasti    12:23:00   19:28  
48.   Iiro Kaitola Rastiketut    11:35:00   19:45  
49.   Harri Koivuperä Ounasvaaran Hiihtoseura    12:16:00   20:26  
50.   Joona Nisula Teuvan Rivakka    12:01:00   20:38  
51.   Atte Granholm Suunta-Veikot    11:52:00   20:59  
52.   Rasmus-Wille Hankaniemi Kyrös-Rasti    11:34:00   21:29  
53.   Teemu Vuorinen Espoon Suunta    11:30:00   21:42  
54.   Mikko Salo Sinkki-Sepot    11:38:00   22:40  
55.   Ville Launonen Keravan Urheilijat    11:17:00   22:41  
56.   Eskil Grahn Närpes OK    12:19:00   22:51  
57.   Esko Kuusela Epilän Esa    12:18:00   24:36  
58.   Anton Backman IK Kronan    11:14:00   26:06  
59.   Eemeli Heino Riihimäen Suunnistajat    11:50:00   33:46  
   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles    11:22:00   ei läht.  
   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat    11:48:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English