FinnSpring PM-katsastus (WRE), 02.05.2009

H21E

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,5 km
Väliaika
7,6 km
Väliaika
10,9 km
Väliaika
14,9 km
Väliaika
Maali
16,0 km
 
1.   Topi Anjala Ikaalisten Nouseva Voima    14:34:00   28:14 (5)  48:53 (2)  1:11:19 (3)  1:34:13 (1)     1:39:58  
2.   Dmitry Tsvetkov Angelniemen Ankkuri    14:49:00   27:54 (3)  48:23 (1)  1:10:57 (2)  1:34:31 (2)     1:40:05  
3.   Jörgen Wickholm IF Sibbo-Vargarna    14:40:00   27:58 (4)  49:11 (3)  1:10:25 (1)  1:35:41 (3)     1:41:16  
4.   Andrei Hramov Hiisirasti    14:58:00   27:30 (1)  49:22 (4)  1:12:57 (4)  1:36:51 (4)     1:42:28  
5.   Jonne Lehto Vehkalahden Veikot    14:28:00   29:22 (8)  51:58 (8)  1:13:48 (6)  1:38:19 (5)     1:43:56  
6.   Hannu Airila Kalevan Rasti    14:55:00   30:26 (15)  52:27 (10)  1:15:53 (9)  1:39:52 (7)     1:45:22  
7.   Mats Dahlen Paimion Rasti    13:16:00   29:16 (7)  50:29 (6)  1:14:00 (7)  1:39:23 (6)     1:45:32  
8.   Mats Haldin IFKGötebor  SWE  14:37:00   29:40 (9)  52:20 (9)  1:13:34 (5)  1:40:07 (8)     1:46:08  
9.   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot    14:10:00   27:36 (2)  49:51 (5)  1:14:27 (8)  1:41:29 (9)     1:47:26  
10.   Simo-Pekka Fincke Vehkalahden Veikot    15:07:00   30:19 (13)  54:02 (16)  1:16:53 (11)        1:48:07  
11.   Jan Prochazka Kalevan Rasti    14:43:00   28:18 (6)  50:56 (7)  1:16:56 (13)  1:42:37 (10)     1:48:38  
12.   Timo Saarinen Tampereen Pyrintö    13:07:00   30:32 (17)  52:47 (12)  1:16:53 (11)  1:42:44 (11)     1:48:49  
13.   Antti Anttonen Vaajakosken Terä    14:25:00   30:44 (18)  53:54 (15)  1:17:59 (15)  1:42:54 (12)     1:49:08  
14.   Jani Myllärinen MS Parma    13:01:00   31:03 (21)  53:26 (14)  1:16:58 (14)  1:43:45 (13)     1:49:57  
15.   Tuomas Mattila Vehkalahden Veikot    14:16:00   30:26 (15)  52:53 (13)  1:16:36 (10)  1:43:52 (14)     1:50:07  
16.   Antti Parjanne Lynx    13:58:00   33:08 (33)  55:44 (25)  1:19:43 (17)  1:44:25 (15)     1:50:36  
17.   Elmeri Vähänen Tampereen Pyrintö    13:49:00   31:49 (25)  56:14 (30)  1:20:37 (23)  1:45:41 (16)     1:51:30  
18.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva Voima    15:01:00   33:18 (35)  55:46 (26)  1:19:40 (16)  1:45:41 (16)     1:51:49  
19.   Johannes Pohjala Hiisirasti    12:52:00   31:15 (23)  55:04 (21)  1:20:05 (20)  1:46:28 (18)     1:52:29  
20.   Oskari Liukkonen Delta    12:58:00   32:03 (27)  56:16 (31)  1:19:57 (19)  1:46:43 (20)     1:52:45  
21.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti    14:22:00   31:22 (24)  55:29 (23)  1:19:54 (18)  1:46:28 (18)     1:53:42  
22.   Miika Hernelahti Kalevan Rasti    13:31:00   32:13 (29)  55:12 (22)  1:20:15 (21)  1:47:35 (21)     1:53:51  
23.   Teemu Väre Paimion Rasti    12:49:00   32:22 (30)  56:31 (32)  1:21:07 (24)  1:48:11 (23)     1:54:08  
24.   Antti Nurmonen Kalevan Rasti    12:43:00   31:57 (26)  57:44 (34)  1:22:09 (27)  1:47:42 (22)     1:55:00  
25.   Timo Joensuu Vaajakosken Terä    13:37:00   30:50 (19)  54:40 (18)  1:22:19 (28)  1:48:52 (24)     1:55:02  
26.   Jussi Suna Angelniemen Ankkuri    13:04:00   32:28 (32)  55:49 (27)  1:23:05 (30)  1:49:49 (26)     1:55:45  
27.   Lauri Oikarinen Vaajakosken Terä    12:55:00   30:16 (12)  54:41 (19)  1:21:44 (25)  1:49:35 (25)     1:55:48  
28.   Roman Ryapolov Lynx    13:22:00   29:50 (10)  54:59 (20)  1:24:35 (33)  1:51:02 (30)     1:56:48  
29.   Tuomo Mäkelä Angelniemen Ankkuri    13:52:00   33:17 (34)  58:08 (35)  1:25:48 (36)  1:50:31 (27)     1:57:11  
30.   Simonas Krepsta IGTISA  LTU  12:46:00   35:24 (38)  59:35 (37)  1:23:55 (31)  1:51:17 (31)     1:57:19  
31.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti    14:04:00   31:13 (22)  54:25 (17)  1:20:33 (22)  1:50:50 (29)     1:57:24  
32.   Peeter Pihl MS Parma    13:55:00   30:24 (14)  55:39 (24)  1:22:08 (26)  1:51:23 (32)     1:57:43  
33.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä    15:04:00   30:12 (11)  52:45 (11)  1:22:26 (29)        1:57:50  
34.   Juuso Metsälä Lynx    12:40:00   32:26 (31)  56:09 (28)  1:25:03 (34)  1:50:37 (28)     1:57:57  
35.   Aleksi Leskinen Lynx    13:43:00   32:05 (28)  56:09 (28)  1:24:24 (32)  1:54:05 (33)     2:00:41  
36.   Matti Kivelä Delta    14:01:00   34:17 (36)  57:42 (33)  1:25:46 (35)  1:56:44 (34)     2:03:31  
37.   Mikko Patana Ikaalisten Nouseva Voima    13:40:00   30:53 (20)  59:16 (36)  1:31:53 (37)  2:02:41 (35)     2:10:02  
38.   Jonas Gvildys IGTISA  LTU  13:28:00   34:56 (37)  1:04:08 (38)  1:39:17 (38)  2:10:48 (36)     2:18:04  
   Aapo Leskinen Lynx    13:10:00                  keskeytti  
   Esa Huttunen OK Orient    13:13:00                  hylätty  
   Olli-Pekka Koistinen Anttolan Urheilijat    13:19:00                  keskeytti  
   Petteri Laitinen Kangasala SK    13:25:00                  ei läht.  
   Janne Heikka Delta    13:34:00                  ei läht.  
   Jere Pajunen Kalevan Rasti    13:46:00                  keskeytti  
   Johan Bäckman OK Orient    14:07:00                  keskeytti  
   Manu Mutka Turun Metsänkävijät    14:13:00                  ei läht.  
   Andreas Hall IF Femman    14:19:00                  ei läht.  
   Tuomas Tervo Rajamäen Rykmentti    14:31:00                  ei läht.  
   Pasi Ikonen Vaajakosken Terä    14:46:00                  keskeytti  
   Kim Fagerudd Paimion Rasti    14:52:00                  ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English