FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H18E 3. päivä

< Sarjat - Lähtölista - Smart follow - Maali km - Yhteisajat - Rastiväliajat

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
 km
 
   Daniil Sulatskiy Juventa  RUS  12:20:00      
   Otso Seppälä Rajamäen Rykmentti    12:22:00      
   Roope Koskinen Hiisirasti    12:24:00      
   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37    12:26:00      
   Miika Arvola Koovee    12:28:00      
   Tuukka Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:30:00      
   Nikita Somov Kuzmolovo1  RUS  12:32:00      
   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat    12:34:00      
   Janne Holmijoki Paimion Rasti    12:36:00      
   Santeri Sainio Kangasala SK    12:38:00      
   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat    12:40:00      
   Julien Gillet ASUBOrient  BEL  12:42:00      
   Jussi Uitto Rasti-Jussit    12:44:00      
   Vili Valjakka Navi    12:46:00      
   Janne Nyberg OK Raseborg    12:48:00      
   Antti-Pekka Leskinen Lynx    12:50:00      
   13 vacant vac    12:52:00      
   Lukas Scharnagl TeamAustri  AUT  12:54:00      
   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti    12:56:00      
   Sergey Zhukov O:Ural:Ru  RUS  12:58:00      
   Eero Kahila Tampereen Pyrintö    13:00:00      
   Niko Lehtinen Asikkalan Raikas    13:02:00      
   Matias Kankkunen OK77    13:04:00      
   Tomi Närvä Suunta Jurva    13:06:00      
   Miika Laine Kymin Suunnistajat    13:08:00      
   Tuomo Stenberg MS Parma    13:10:00      
   Markus Hakkarainen Raja-Karjalan Suunnistajat    13:12:00      
   Aapo Aaltio Rajamäen Rykmentti    13:14:00      
   Tommi Oksanen Helsingin Suunnistajat    13:16:00      
   Rene Post Hiisirasti    13:18:00      
   Juho Matikainen Kuusankosken Urheiluseura    13:20:00      
   Eetu Nykänen Navi    13:22:00      
   Erik Haajanen OK Raseborg    13:24:00      
   Vitaliy Chaban NorthernWi  RUS  13:26:00      
   Pyry Huhtanen Koo-Vee    13:28:00      
   Janne Kukkonen Rasti-Pielinen    13:30:00      
   Jussi Parkkinen SK Pohjantähti    13:32:00      
   Antti Honkimaa Espoon Suunta    13:34:00      
   14 vacant vac    13:36:00      
   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva Voima    13:38:00      
   Sami Mänty Hirvensalon Heitto    13:40:00      
   Jarkko Hänninen Delta    13:42:00      
   Philipp Schiel TeamAustri  AUT  13:44:00      
   Jesse Laukkarinen Rajamäen Rykmentti    13:46:00      
   Ian Lawford Abominable  AUS  13:48:00      
   Oskari Pekkala Keravan Urheilijat    13:50:00      
   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö    13:52:00      
   Topias Peltonen Itä-Päijänteen Rasti    13:54:00      
   Lauri Laasanen Laihian Luja    13:56:00      
   15 vacant vac    13:58:00      
   Pauli Huusari Lahden Suunnistajat-37    14:00:00      
   Panu Kangas Helsingin Suunnistajat    14:02:00      
   Teemu Pajunen Navi    14:04:00      
   Roy Wickholm OK Raseborg    14:06:00      
   Aleksi Koskiaho Vehkalahden Veikot    14:08:00      
   Joonas Hirvi Raja-Karjalan Suunnistajat    14:10:00      
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English