Lapin Lumirastit 21.-23.3.2008

H60 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
1 km
Mellantid
2 km
Mål
4,7 km
 
1.   Antero Karvinen Ounasvaaran Hiihtoseura    10:54:00      25:48 (1)  26:34  
2.   Pekka Kanste Sotkamon Jymy    10:02:00      26:36 (2)  27:25  
3.   Mauno Hanhela Haukiputaan Heitto    10:56:00      27:07 (3)  27:50  
4.   Raimo Rökman Kuopion Suunnistajat    10:40:00      28:12 (4)  28:53  
5.   Leo Jokinen Kokkolan Suunnistajat    10:30:00      28:52 (5)  29:37  
6.   Antero Varjonen Rajamäen Rykmentti    10:28:00      29:05 (6)  29:52  
7.   Seppo Mähönen Perämeren Rasti    10:00:00      29:52 (7)  30:49  
8.   Måns Åkerblom Gamlakarleby IF    10:48:00      30:38 (8)  31:31  
9.   Paavo Inkinen Rasti-Jyry    10:14:00      31:31 (9)  32:15  
10.   Åke Saloniemi Övertorneå  SWE  10:26:00      32:14 (10)  33:05  
11.   Jukka Aunula Rasti-Jyry    10:46:00      32:24 (11)  33:14  
12.   Kalevi Tapaninaho Oulun NMKY:n Urheilijat    10:16:00      33:19 (12)  34:04  
13.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu    10:24:00      33:52 (13)  34:36  
14.   Antti Häkkinen Suunta Jyväskylä    10:38:00      34:05 (14)  34:59  
15.   Kimmo Kettunen Säyneisen Salpa    10:06:00      35:24 (15)  36:13  
16.   Unto Virkkula Nivalan Urheilijat    10:22:00      35:58 (16)  36:47  
17.   Mats Dahlberg IFKKiruna  SWE  10:44:00      37:43 (17)  38:39  
18.   Lauri Lehto IF Brahe    10:12:00      38:23 (18)  39:16  
19.   Vesa Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat    10:52:00      39:25 (19)  40:12  
20.   Jukka Savolainen Lahden Suunnistajat-37    11:02:00      39:28 (20)  40:17  
21.   Oiva Jaakola Riihimäen Suunnistajat    10:18:00      41:38 (21)  42:30  
22.   Seppo Nieminen Haapamäen Urheilijat    10:50:00      41:40 (22)  42:36  
23.   Seppo Määttä Kemijärven Urheilijat    10:08:00      42:11 (23)  43:03  
24.   Pertti Jäkälä SK Vuoksi    10:10:00      43:08 (24)  43:55  
25.   Erkki Latvasto Helsingin Suunnistajat    10:36:00      43:54 (25)  44:55  
26.   Tauno Partanen Säyneisen Salpa    10:34:00      44:47 (26)  45:42  
27.   Matti Mäkirinne Suomusjärven Sisu    11:00:00      45:50 (27)  46:50  
28.   Jorma Lehtimäki Lounais-Hämeen Rasti    10:42:00      46:34 (28)  47:46  
29.   Frans Pått IF Minken    10:04:00      50:10 (29)  51:01  
30.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta    10:58:00      50:25 (30)  51:19  
31.   Jouko Määttä Puolangan Ryhti    10:32:00      1:00:49 (31)  1:01:43  
   Niilo Haapaniemi Haukiputaan Heitto    10:20:00         bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English