FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D55A 4. dag

< Klasser - Startlista - Smart follow - Mål km - Sammanlagt - Sträcktider

Smart Follow

        Starttid Mål
 km
 
   Anneli Bergström Espoon Suunta    11:01:00      
   Helena Kattelus Sippurasti    11:03:00      
   Gunilla Björklund IK Falken    11:05:00      
   Lea Patronen Espoon Akilles    11:07:00      
   289 vacant vac    11:09:00      
   Airi Sipponen Paimion Rasti    11:11:00      
   Päivi Turunen Hiisirasti    11:13:00      
   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa    11:15:00      
   Irma Ahonkivi Rastikarhut    11:17:00      
   Monica Roeling KOVZ  NED  11:19:00      
   Nadezda Levicheva VereskSPb  RUS  11:21:00      
   Inara Gipsle TVOC  GBR  11:23:00      
   Marja Hytönen Suunta Jyväskylä    11:25:00      
   Anne Forsström OK Raseborg    11:27:00      
   Liisa Veijalainen MS Parma    11:29:00      
   290 vacant vac    11:31:00      
   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko    11:33:00      
   Pirkko Lappalainen Navi    11:35:00      
   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous    11:37:00      
   Anna-Maija Pasanen Kuusankosken Urheiluseura    11:39:00      
   Erja Raiko Hyvinkään Rasti    11:41:00      
   Anneli Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    11:43:00      
   Liudmila Safronova Saint-Pete  RUS  11:45:00      
   Egle Krasuckiene Labirintas  LTU  11:47:00      
   Nina Lekanova Veresk-Vub  RUS  11:49:00      
   Raili Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    11:51:00      
   288 vacant vac    11:53:00      
   Jenny Bourne Abominable  AUS  11:55:00      
   Pirjo Lavikainen Kangasala SK    11:57:00      
   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen    11:59:00      
   Elena Kirichenko Juventa  RUS  12:01:00      
   Iris Karvonen Leppävaaran Sisu    12:03:00      
   Helena Kanste Sotkamon Jymy    12:05:00      
   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus    12:07:00      
   Irina Stepanova Kalinka  RUS  12:09:00      
   Anneli Laine Rastivarsat    12:11:00      
   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä    12:13:00      
   286 vacant vac    12:15:00      
   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:17:00      
   Paula Korpinen Rasti-Lukko    12:19:00      
   Tuula Pöntinen Navi    12:21:00      
   Sirpa Reponen Raisu Lumous    12:23:00      
   Nina Molotkova Voronezh  RUS  12:25:00      
   Päivi Kekki Kuusankosken Urheiluseura    12:27:00      
   Riitta Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    12:29:00      
   Olga Pozhidaeva Saint-Pete  RUS  12:31:00      
   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat    12:33:00      
   287 vacant vac    12:35:00      
   Catherine Dawson NATO  GBR  12:37:00      
   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti    12:39:00      
   Kaisa Yliniemi Nivalan Urheilijat    12:41:00      
   Monica Kronberg IF Femman    12:43:00      
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English